Голова громади зустрілась з батьком полеглого Героя

  • 368

Фото без опису

16 червня в Україні  відзначатимуть День батька  відповідно до Указу Президента України  "Про День батька" та на честь визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

Напередодні Дня батька селищний голова Світлана Іванівна ОРЕЛ відвідала  жителя селища Драбів  Миколу Петровича ПАДАЛКУ, батька загиблого Захисника України  Олександра ПАДАЛКИ.          

Світлана Іванівна висловила Миколі Петровичу слова  щирої вдячності за виховання сина, який поклав своє життя заради захисту незалежної України, кожного українця, кожного жителя нашої громади!

Для усіх нас він є і буде прикладом мужності, незламності  і героїзму, як буде прикладом не меншого подвигу  стійкість  і самопожертва батьків, які втратили  в горнилі війни своїх дітей!

 

          Олександр ПАДАЛКА,  «Друг "Пентагон»,  боєць 7-го окремого батальйону "Арей" загинув  25 березня  2023 року від кулі російського снайпера під час виконання бойового завдання.

 

       «Він стояв до останнього подиху за свою землю, за рідних, за друзів, за побратимів...» - написали тоді на сторінці свого батальйону його бойові  побратими.

 

Вічна і світла пам’ять нашим Героям!

Шана і доземний уклін їх батькам!