Вітання селищного голови з Днем фермера

  • 108

Фото без опису

Шановні фермери та працівники фермерських господарств!

19 червня вся країна відзначає День фермера. Для кожного з нас праця фермера є важливою, адже це достаток на столі, родині, країні, а в умовах війни − це віра кожного в завтрашній день.

Сьогодні фермер і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідною землею.

Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте робити свою справу, від якої залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. Ви надаєте матеріальну, фінансову, технічну допомогу для наших Збройних Сил України, вносите значний внесок у соціально-економічний розвиток нашої громади, своїми податками наповнюєте місцевий бюджет, створюєте робочі місця.

Спасибі вам за нелегку та потрібну всім нам працю, за підтримку захисників на передовій фронту, за розуміння та співпрацю у цей складний час!

Нехай ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються, нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена.

Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам!

Разом до Перемоги!

З повагою

Селищний голова                                                              Світлана ОРЕЛ