Відбулося урочисте вручення  обласної почесної відзнаки „Відмінник Захисту України“

З метою належного відзначення учнів, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета «Захист України», за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання нормативів на 10-12 балів згідно з Програмою «Захист України» для учнів 10-11 класів, відповідно до Плану роботи Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, 28 червня 2024 року,   на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України  відбулося урочисте вручення  обласної почесної відзнаки „Відмінник Захисту України“.

У заході взяли участь начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор ТАБУРЕЦЬ та начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації Валерій ДАНИЛЕВСЬКИЙ.

Почесну нагороду отримав Розсоха Олександр Віталійович, випускник 11 класу Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Перервинці Драбівської селищної ради Черкаської області.

Вітаємо і бажаємо подальших перемог!