Вітання селищного голови з Днем Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Сьогодні, 4 липня, відзначається День Національної поліції України – молоде професійне свято служителів правопорядку.

Сердечно вітаю з професійним святом тих, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та безпеку нашої держави.

Зараз, під час дії воєнного стану, нам особливо важливо знати і відчувати, що у державі є Закон і Порядок, що наш спокій, а також права та свободи надійно захищені. Дякую вам за те, що завдяки вашій роботі ми таку впевненість маємо.

Бажаю всім працівникам кримінальної, патрульної та спеціальної поліції, органів досудового розслідування бути вірними обов’язку, з честю служити країні і громадянам, мати у надійному тилу люблячу родину і вірних товаришів.

Нехай Бог оберігає кожного захисника-поліцейського!

Миру всім нам та перемоги над ворогом!

Слава Україні!

З повагою

Селищний голова                                                     Світлана ОРЕЛ