До уваги користувачів та власники земельних ділянок, що розташовані на території Драбівської територіальної громади

Сплата земельного податку: хто звільняється від його сплати ...

Шановні користувачі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Драбівської територіальної громади!

Драбівська селищна рада повідомляє вас про обов’язковість

сплати земельного податку !

Відповідно до  Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2024 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Для отримання реквізитів на сплату земельного податку просимо звернутися у селах - до відповідних старостатів; у с-щі Драбів - у Драбівську державну податкову інспекцію ГУ ДПС у Черкаській області (вул. Центральна, 69, каб.114)  або у відділ земельних відносин та екології (вул. Центральна, 69, каб.203), а також у разі необхідності для проведення звірки даних про земельні ділянки та їх користувачів і власників, при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер та у разі наявності пільги - документ, що посвідчує право на її використання та документи на земельну ділянку.

Наголошуємо, що термін сплати земельного податку –

до 28 серпня 2024 року.

У випадку несвоєчасної сплати нараховуватимуться штрафні санкції!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.