Звіт поліцейських офіцерів громади Драбівської територіальної громади за  І  півріччя  2024 року

ЗВІТ

поліцейських офіцерів громади

Драбівської територіальної громади

за  І  півріччя  2024 року

На протязі ІІ півріччя  2024 року  забезпечено обслуговування 30 викликів та розглянуто 120 звернень громадян.

Поліцейськими офіцерами громади, під час профілактичних заходів пов’язаних із протидією домашньому насильству на території Драбівської  територіальної громади перевірено 6 кривдників та винесено чотири термінових заборонних приписів і складено 1 адміністративний протокол за ст. 173-2 КУпАП (домашнє насильство).

Робота поліцейського офіцера громади спрямована на профілактику та попередження правопорушень. Реалізовуючи взаємодію поліції та органів місцевого самоврядування, більшість профілактичних заходів проводились спільно із службами Драбівської територіальної громади. Таким чином за шість місяців 2024 року проведено  43 спільних виїздів, під час яких відвідано 17 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 10 сімей внутрішньо переміщених.  Під час проведення профілактики було виявлено та складено 6 адміністративних матеріалів за ст. 184 КУпАП відносно батьків чи осіб які їх замінюють, які неналежно виконують свої обов’язки щодо виховання своїх неповнолітніх дітей. Один випадок неналежного виконання батьківських обов’язків з вилученням дитини.

Одним із важливих видів профілактики та превентивної діяльності на території громади є спілкування та підвищення рівня правосвідомості молоді. У зв’язку із цим  було проведено лекцію на тему: «Права дитини», «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Безпека дітей в мережі інтернет», «Негативний вплив тютюнових та алкогольних напоїв на організм дитини», «Тиждень безпеки дорожнього руху»  «16 Днів проти насильства».

Поліцейськими офіцерами громади проводилося авто патрулювання території з приводу дотримання комендантської години, проводилась роз’яснювальна робота з власниками та продавцями кафе-барів, магазинів. Також проводилися бесіди з місцевими жителями та було розміщено на інформаційних стендах інформацію щодо шахрайських дій в мережі інтернет, а також по телефону.

Складено один адміністративний матеріал за  ст. 152 КУпАП порушення благоустрою населених пунктів. В ході відпрацювання території дільниці було виявлено порушення правил торгівлі алкогольними напоями  та складено два адміністративні матеріали за ч. 1. ч. 2. ст. 156 КУпАП.

Систематично проводилися патрулювання з метою запобігання порушенню громадського порядку, дотримання графіків роботи розважальних закладів, магазинів, та продаж алкогольних напоїв чи тютюнових виробів особам до 18 років.

Постійно проводилися зустрічі та бесіди із громадянами направлені на розвиток правосвідомості серед населення. Однак, були випадки коли громадянами вчинялося дрібне хуліганство, тому відносно них складено шість адміністративних матеріалів за ст. 173 КУпАП.

Однією із проблем на території Драбівської громади є порушення громадського порядку у вигляді розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях, та поява у громадських місцях у п’яному вигляді. Впроваджуючи превентивні методи, поліцейськими громади проводяться роз’яснювальні бесіди із населенням в цьому напрямі та складаються адміністративні матеріали відносно порушників. Відносно порушників складено 14 адміністративних матеріалів за ст. 178 КУпАП. Під час патрулювання та спілкування із населенням, надійшла інформація про осіб які можуть займатися виготовленням, зберіганням самогону. В ході перевірки отриманої інформації, деякі факти підтвердилися та відносно громадян які займалися виготовленням та зберіганням самогону було складено 10 адміністративних матеріалів за ст. 176 КУпАП.

Також, із метою запобігання керування транспортними засобами особами в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, проводились нічні патрулювання із залученням груп реагування патрульної поліції. В ході таких патрулювань було складено 2 адміністративних матеріалів за ст. 130 КУпАП та вилучено водійські посвідчення у порушників. Кожного тижня вибірково проводяться перевірки власників зброї на дотримання правил її зберігання. Під час виявлення порушень, відносно власників зброї складаються адміністративні матеріали.

Більш пріоритетним напрямом роботи поліцейських офіцерів  громади стала боротьба зі злочинністю. Були застосовані різноманітні підходи до виявлення та попередження кримінальних правопорушень. Постійні патрулювання в нічний та денний час, знайомство майже із кожним мешканцем громади, налагодження каналів зв’язку із населенням та роз’яснення алгоритмів дії при виявленні ними правопорушень.

Лише разом із Вами нам вдасться зробити Нашу громаду безпечною. Впроваджуючи механізми взаємодії громади та поліції, прошу надавати свої варіанти та алгоритми вирішення питань які залишилися не вирішними на території громади.

Головною ціллю плідної співпраці поліцейських з громадою та органами місцевого самоврядування є зниження правопорушень будь якого типу, створення безпекових осередків  на території громади та розвиток правової обізнаності серед населення.

ПОГ СП ВПД №1

ГУНП в Черкаській області,

лейтенант  поліції                                                                       Олег  БЕЛИХ

ПОГ СП ЗРВП