Вітання селищного голови з Днем Української Державності

Шановні жителі Драбівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності!

Цей день - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя, він нагадує нам, що ми вільні, єдині та незалежні.

І хоча нині для всіх нас тривають нелегкі часи − Україна виборює Перемогу над ворогом. Сьогодні за державність ідуть у бій. За волю і незалежність віддають життя славні українські воїни. Українці більше ніколи і нікому не подарують своєї української державності, яка означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і зі своїми героями.

Тож нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.

Бажаю, щоб День Української Державності об’єднав українців по всьому світі. Щоб ідентичність українців сприяла процвітанню Батьківщини. Щоб ми щасливо жили у своїй країні, розвивалися на своїй землі.

Зичу всім здоров’я, впевненості у власних силах, мудрості та Перемоги. Хай буде успіх у справах та починаннях заради відбудови України і процвітання нашої громади!

З Днем Української Державності!  Слава Україні!

Селищний голова                                          Світлана ОРЕЛ