Покращуємо соціальні послуги в громаді

З метою покращення якості надання соціальних послуг мешканцям нашої територіальної громади сьогодні, 25 липня, регіональною координаторкою в Черкаській області БО  «Благодійного фонду «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» Ларисою Ходаковською  для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» передано 2 новеньких велосипеди.

Завдяки такому мобільному виду транспорту робочий час соціальних робітників буде використовуватися більш ефективно, що значно полегшить виконання їх професійних обов’язків, покращить якість та оперативність надання соціальних послуг мешканцям громади.  Тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час та суттєво полегшує роботу соціальним робітникам.