Привітали медиків з професійним святом

Вдруге в Україні професійне свято всіх працівників сфери охорони здоров'я - День медичних працівників, відзначатиметься 27 липня. Відповідний указ  "Про День медичних працівників" підписав 13 червня 2023 року Президент Володимир Зеленський: "Ураховуючи значення сфери охорони здоров’я та внесок її працівників у забезпечення життєво важливих інтересів людини, суспільства і держави, засвідчуючи відданість медичних працівників справі надання медичної допомоги, збереження здоровʼя та рятування людських життів, на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України постановляю: установити в Україні професійне свято працівників сфери охорони здоровʼя - День медичних працівників, яке відзначати щороку 27 липня", - йдеться у документі.

Напередодні цього дня селищний голова Світлана Орел привітала медичних працівників комунального закладу «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради з професійним святом.   Світлана Іванівна часто спілкується з людьми в білих халатах, добре розуміє та знає потреби сфери та не стоїть осторонь будь-яких проблемних питань медицини.

Очільниця громади вручила почесні грамоти Черкаської обласної ради, Золотоніської районної військової адміністрації та районної ради, Драбівської селищної ради кращим працівникам сфери охорони здоров’я Драбівщини та  подякувала присутнім медичним працівникам, які міцно тримають свій фронт і щоденно, невтомно лікую, дарують надію, повертають здоров'я, рятують життя та роблять свій великий внесок у нашу спільну перемогу над ворогом.