Вручено нагороди матері Героя

46 мужніх синів і доньок нашої громади охороняють нас з небес.  Один з  них Одуха Олександр Васильович.

Народився Олександр на Хмельниччині 13 січня 1982 року. У 1986 році разом з батьками переїхав на Драбівщину. Закінчив Драбове-Пристанційну школу. Опісля в м.Черкаси отримав професію автослюсаря. Відслужив  у Збройних Силах України.

Будучи справжнім патріотом своєї держави Олександр вже 12 березня 2022 року  пішов добровольцем захищати Україну.

12 листопада 2023 року  вірний військовій присязі під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув старший сержант прикордонної служби Олександр Одуха.

Відповідно до Указу Президента України від 5 серпня 2022 року Олександра нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України», відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2024 року нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Сьогодні, 8 серпня, командир, побратим та капелан частини, в якій проходив службу Олександр, вручили ці державні нагороди його матері Валентині Миколаївні, Командир подякував матері за виховання мужнього Героя, висловив співчуття родині загиблого та зазначив, що імена воїнів, які віддали життя за рідну землю, ніколи не будуть забуті.

Вічна слава і пам’ять Олександру! Вічна слава і пам’ять усім полеглим Героям! Слава  Україні!