Вітання селищного голови з Днем підприємця

Шановні підприємці Драбівської громади!

З нагоди Дня підприємця щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша щоденна праця, ваші ініціативи та невтомний дух підприємництва – це основа розвитку нашої громади.

Вдячна усім підприємцям за те, що з перших днів війни ви, не вагаючись, приєдналися до великої спільної роботи – зміцнення обороноздатності України.  В умовах, коли наша країна захищає свою незалежність, ваші зусилля у допомозі нашим військовим, підтримка волонтерських ініціатив, надання необхідних ресурсів є справжнім прикладом патріотизму та відповідальності. Завдяки вам, наші захисники відчувають надійну підтримку з тилу, а громада – єдність і силу.

Дякую вам за вашу відданість справі, за ваше прагнення створювати робочі місця, підтримувати економіку та робити свій внесок у добробут нашої громади.

Бажаю вам розвитку, завжди сплачених податків, гнучких умов для ведення діяльності та приємних клієнтів!

З повагою

Селищний голова                                                     Світлана ОРЕЛ