Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 06 вересня 2024 року під керівництвом селищного голови Світлани Орел, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Драбівської селищної ради.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

- про доцільність позбавлення батьківських прав щодо неповнолітньої дитини;

- про надання дозволу на дарування земельної ділянки малолітній дитині;

- про надання неповнолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- про надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування, на 2024 рік.

Попередньо питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей селищної ради, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.