6 вересня - День адміністратора центру надання адміністративних послуг

Шановні адміністратори Центру надання адміністративних послуг селищної ради!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша щоденна праця — це невтомна допомога нашим громадянам у вирішенні життєво важливих питань. Ви — перша лінія взаємодії між владою та суспільством, і саме від вашої компетентності, професіоналізму та людяності залежить комфорт і якість обслуговування населення.

Особливо важливо відзначити вашу відданість справі у цей непростий військовий час. В умовах воєнного стану ваша робота набуває особливого значення, адже ви забезпечуєте стабільність і доступність адміністративних послуг, навіть коли країна переживає найбільші виклики. Ви продовжуєте працювати задля підтримки наших громадян і зміцнення держави.

Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, професійного зростання і натхнення. Нехай ваша щоденна праця приносить лише задоволення, а визнання ваших зусиль надихає на нові звершення!

З повагою,
Селищний голова                                   Світлана ОРЕЛ