Перемога на Всеукраїнському турнірі, присвяченому пам’яті воїнів спецпідрозділу ГУР «Шаманбат»

13 вересня в м. Вінниця проходив  Всеукраїнський турнір з дзюдо на честь воїнів спец підрозділу ГУР МО «Шаманбат». Всеукраїнський турнір на честь полеглих воїнів покликаний не лише вшанувати героїв, але й віднайти нових зірок українського спорту.

Головним організатором змагань виступив рідний брат загиблого вінничанина Антона Сіваша — Артем. Взяти участь у турнірі пам’яті приїхали юні спортсмени з усієї України. Лише у змаганнях з дзюдо, які відкривали триденний спортивний фестиваль, за нагороди боролися майже 500 учасників, серед них і дзюдоїсти  ДЮСШ «СЛОВ’ЯНИ».

Гідно представив, на турнірі, Драбівську громаду Бойко Євгеній (тренер Тетяна Петренко). За результатами сутичок у ваговій категорії 34 кг Євгеній виборов бронзу. А також отримав багато яскравих емоцій та незабутніх вражень від турніру.

Вітаємо, бажаємо подальших спортивних перемог.