«В країні творчості ми радо всіх вітаємо»

Щиро раді що Ви завітали до нас

Зустрічатися будем багато ще раз

Зимою, весною, завжди в вільний час

У Центрі дитячої та юнацької творчості –

Двері відкриті для Вас.

16 вересня 2024 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся День відкритих дверей під назвою «В країні творчості ми радо всіх вітаємо».

Для присутніх на заході виступили вихованці гуртка «Оркестр шумових та ударних інструментів» - керівник Петро Петрович Отвиновський та хореографічний колектив «Нове покоління» - керівник Наталія Володимирівна Ареф’єва.

Майстер – клас з виготовлення осіннього листочка з паперу провела - культорганізатор  Оксана Олексіївна Кукса, метелик виготовили з керівником гуртка Сергієм Олександровичем Ільєнко.

Діти грали у ігри, змагались у спритності, виготовляли поробки - весело та з користю провели час.

Дякуємо ЗСУ за можливість провести захід!