До Дня захисників і захисниць України Драбівська громада виплатить матеріальну допомогу

За ініціативи селищного голови Світлани ОРЕЛ та відповідно до селищної  програми соціального захисту населення «Турбота»  до Дня захисників і захисниць України  у Драбівській громаді виплатять одноразову матеріальну допомогу у сумі      1 тис. грн.  особам, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, сім’ям полонених та зниклих безвісти.

Для отримання допомоги потрібно:

- учасникам АТОуточнити свої облікові дані  або  надати документи  (копії паспорту, коду, посвідчення УБД, витяг із Тергромади, банківську довідку)

жителям Драбова -  до відділу  соціального захисту та   охорони  здоров’я  селищної ради

(с-ще Драбів, вул. Центральна,69, к. 205,206,

тел.  0631458090,  0678417288);

жителям населених пунктів громади -  до відповідних  старостатів;

- захисникам і захисницям України - уточнити  облікові дані  або надати документи (копії  паспорту, коду, посвідчення УБД, форму 5, форму 6 (для демобілізованих), витяг із Тергромади, банківську   довідку)

жителям Драбова -  до відділу  соціального захисту та  охорони  здоров’я  селищної ради

(с-ще Драбів, вул. Центральна,69, к. 205,206,

тел.  0631458090,  0678417288);

жителям населених пунктів громади -  до відповідних  старостатів.

УВАГА!

Особам, які отримували одноразову допомогу при мобілізації на підставі мобілізаційної довідки, необхідно подати до відділу або у старостат ЛИШЕ копію посвідчення УБД або форму 5 (форму 6).

Особам, які отримували одноразову допомогу при мобілізації на підставі довідок військових частин, необхідно подати до відділу, або у старостат ЛИШЕ інформацію про банківську довідку, ЯКЩО ЗМІНИВСЯ КАРТКОВИЙ РАХУНОК.