Вітання селищного голови з нагоди Всесвітнього дня пошти!

З Всесвітнім днем пошти! - Олевська ТГ

Шановні працівники поштових відділень, листоноші!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом - Всесвітнім днем пошти!

Змінюється час, на заміну старому приходять нові технології. Але навіть з появою інтернету, зручної електронної пошти багато хто з нас традиційно заглядає до звичайної поштової скриньки. З великим задоволенням ми отримуємо новий випуск газети чи журналу, «живого» листа чи посилки.

Ваша щоденна праця нелегка, але важлива тим, що об’єднує людей, розділених великими відстанями. Щодня, долаючи кілометри доріг і незважаючи на погоду, ви вчасно приносите кореспонденцію адресатам. Важливо й те, що для багатьох людей, особливо в сільській місцевості, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова.

Висловлюю щиру подяку за вашу роботу! Бажаю всім поштовикам оптимізму, благополуччя, доброго здоров’я та наснаги!

Нехай вісточки, які ви приносити людям, будуть радісними, а усі, хто користується вашими послугами, промовляють вам лише слова вдячності!

Зі святом, шановні працівники поштових відділень Драбівщини!

З повагою

Селищний голова                                                               Світлана ОРЕЛ