Відбулася нарада з директорами освітніх закладів громади

  • 125

Фото без опису

         Сьогодні відбулася нарада з директорами освітніх  закладів громади. Присутні вшанували пам’ять загиблих під час російсько-української війни хвилиною мовчання.

Фото без опису

Під час проведення наради було розглянуто такі питання: про організоване завершення І семестру 2024-2025 навчального року, проведення різдвяно-новорічних свят,  про реорганізацію мережі закладів освіти громади в 2025 році, формування мережі філій опорного закладу,  про зміни в атестації педагогічних працівників закладів освіти, окремі питання бронювання військовозобов’язаних, про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів у 2024-2025 навчальному році, про організацію та проведення І та ІІ етапів змагань «Всеукраїнські шкільні ліги «Пліч-о-пліч» у 2024-2025 навчальному році,  особливості національного мультипредметного тесту  в 2025 році,  курсову перепідготовку педагогічних працівників, вивчення та узагальнення досвіду педагогічних працівників та керівників закладів освіти, що атестуються,  обсяги споживання природного газу та електроенергії,  травматизм серед учасників освітнього процесу за 2024 рік,  проходження медичних оглядів працівниками дошкільних установ та харчоблоків,  проведення цільових інструктажів про поводження на водоймищах в зимовий період.

         У заході взяла участь селищний голова Світлана ОРЕЛ. Вона проаналізувала   виконання плану заходів соціально-економічного розвитку в 2024 році та формування бюджету на 2025 рік. Світлана Іванівна вручила всім  керівникам  закладів загальної середньої освіти Сертифікати на отримання мультимедійного обладнання для НУШ загальною вартістю 667 тис. 728 грн. Придбання цього обладнання стало можливим за умови  співфінансування коштів із державного та місцевого бюджетів. «Я хочу, щоб в освітніх закладах нашої громади було найсучасніше обладнання, адже мультимедійне обладнання допомагає учням швидко та ефективно засвоювати нову інформацію, а для вчителя — полегшує процес її подання: замість того, щоб знову і знову писати одне й те саме, тепер достатньо скористатися елементами управління контентом на інтерактивній панелі або дошці»,  - підкреслила селищний голова.