«Об’єднані перемагати»

  • 66

Фото без опису  

  До Дня Героїв у  Драбівському ліцеї 23 травня 2025 року відбувся  ярмарок під гаслом «Об’єднані перемагати». Захід став проявом вдячності і поваги до Героїв, які ціною власного життя виборюють для нас свободу та  яскравим прикладом  єдності учнівського, педагогічного та батьківського колективів у прагненні підтримати наших захисників.

   На ярмарковому майданчику панувала  тепла, дружня та патріотична атмосфера. Учні, вчителі та батьки пропонували домашню випічку, вареники, різноманітні смаколики, а також hand-made вироби, картини, сувеніри, квіти  та багато іншого. Кожен класний колектив намагався вразити своїм творчим підходом та оригінальністю подачі,   активно запрошуючи до своїх столів та рекламуючи товар, у який було вкладено часточку душі.

  Захід став важливою частиною великої справи  на шляху Збройних Сил України до Перемоги - допомогти у придбанні автомобіля для роти БПЛА 95 - ї окремої Поліської  десантно-штурмової  бригади,  в якій несуть службу наші земляки.

   Завдяки спільним зусиллям зібрана сума становить  96 301 грн!

    Разом ми сильні та непереможні!