Щодо захворюваності на ГРВІ та грип в Золотоніському районі за попередній тиждень

Протягом минулого тижня, з 23 по 29 січня, по Золотоніському району на ГРВІ захворіло всього 731 особа, що на 162 (22,1 %) випадки більше в порівнянні з позаминулим тижнем.
На СOVID – 19 випадки захворювання не реєструвалися.
Дітей до 17 років захворіло 285 осіб (на 105 випадків більше в порівнянні з минулим тижнем). Найвищий рівень захворюваності серед дітей припадає на вікову категорію від 5 до 14 років – 151 особа.
За звітній період з діагнозом ГРВІ госпіталізували 13 осіб, з них дітей 6 осіб. Рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 1 %.
Захворюваність по громадах Золотоніського району: Новодмитрівська ТГ – 46 осіб; Золотоніська ТГ – 328 осіб; Гельмязівська ТГ – 24 особи; Зорівська ТГ – 38 осіб; Вознесенська ТГ – 9 осіб; Піщанська ТГ – 63 особи; Драбівська ТГ – 50 осіб; Шрамківська ТГ – 18 осіб; Великохутірська ТГ – 8 осіб; Чорнобаївська ТГ – 105 осіб; Іркліївська ТГ – 42 особи.




