У бібліотеках громади відбулися заходи до 155-річчя від дня народження Лесі Українки

З нагоди 155-річчя від дня народження Лесі Українки 25 лютого 2025 року працівники дитячої бібліотеки завітали до учнів сьомих класів Драбівського ліцею та провели літературну годину «Мрії зламане крило».
Під час заходу школярі ознайомилися з життєвим і творчим шляхом видатної української письменниці, дізналися цікаві факти з її біографії, про силу духу та незламність характеру. Особливу атмосферу створили самі учні — вони читали поезії Лесі Українки, вкладаючи у кожен рядок щирі емоції та розуміння глибини її слова.
Захід став чудовою нагодою ще раз відкрити для себе постать поетеси, чия творчість і сьогодні надихає, навчає мужності та любові до України.
Життєва позиція Лесі Українки, незламність і енергія стали втіленням любові до України, її народу. Літературний портрет " Дзвінка струна Лесиного слова" та відео - автограф "Ти себе Українкою звала", презентовані бібліотеками Драбівської громади, відкривають її відвідувачам дивовижний світ життя і творчості письменниці. Взявши в народу ім'я, Леся пронесла його високо і стала символом того, що називають національною елітою.




