Ветеранський шлях до бізнесу: зустріч із ветераном-підприємцем

У Ветеранському просторі Драбівської територіальної громади відбулася зустріч ветеранів та членів їх родин із ветераном-підприємцем — директором ТОВ «ГРІН ПАСО» Коцюбайлом Василем Арсентійовичем.

Захід об’єднав ветеранів, членів їх родин, представників місцевого центру зайнятості, а також фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб і працівників селищної ради. У невимушеній атмосфері учасники мали змогу поспілкуватися, поставити запитання та отримати корисні поради щодо започаткування власної справи.

Під час зустрічі Василь Арсентійович поділився власним досвідом переходу від військової служби до бізнесу — розповів про перші кроки, труднощі та рішення, які допомогли розвивати власну справу. Особливу увагу приділили можливостям, які сьогодні доступні для ветеранів, зокрема підтримці з боку держави.
Подібні заходи сприяють реінтеграції адаптації ветеранів до мирного життя, розвитку підприємницької активності та посиленню комунікації між ветеранами і відповідними службами.





