В результаті проведеної позовної роботи податковою службою Черкащини до бюджету за 2020 рік надійшло 189,9 млн гривень

Дата: 21.01.2021 12:03

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом 2020 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1780 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2470 млн гривень.

Загальну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи: за позовами платників податків до органів ДПС області – 1291 справа на суму 1688 млн грн; за позовами органів ДПС області – 489 справ на загальну суму 782 млн гривень.

Так, за дванадцять місяців 2020 року розглянуто 762 справи на суму 963 млн грн та вирішено: на користь органів ДПС – 506 справ на суму 689 млн грн, на користь платників – 256 справ на суму 274 млн гривень.

До бюджетів усіх рівнів за результатами проведеної позовної роботи надійшло - 189,9 млн гривень.