Майже 97,3 тис. платникам податків Черкаської області списано податковий борг на загальну суму 28 млн гривень

Дата: 09.02.2021 11:37

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що 21.12.2020 Державною податковою службою України було проведено в автоматичному режимі списання податкового боргу платників податків, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

Основною умовою для списання була наявність у платника податків податкового боргу, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060,00 гривень.

За оперативними даними інформаційно-телекомунікаційної системи податкових органів, фактично списано такого податкового боргу по 97 315 платникам податків Черкаської області на загальну суму 28 655 тис. гривень.

Списання зазначеного податкового боргу проведено на виконання вимог пункту 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

ДРАБІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

НАЗВА (ПІБ) БОРЖНИКА

НАЗВА ПЛАТЕЖУ

СУМА СПИСАННЯ (грн)