Платниками податків Черкащини за січень 2021 року сплачено 1,5 млн гривень екологічного податку

Дата: 11.02.2021 09:32

Протягом січня  2021 року до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 1,5 млн грн екологічного податку.

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка до державного бюджету сплачено – 1 млн  грн, до місцевих бюджетів – 0,5 млн гривень.

Із загальної суми  надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб'єкти господарювання міста Умань та Уманського району – 0,4 млн грн, Чорнобаївського району  - 0,3 млн гривень.

Усього на території регіону зареєстровано 1903 платники екологічного податку. Ці підприємства і установи на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об'єкти або здійснюють розміщення відходів.