Визначено основні напрямки співпраці податкової з територіальними громадами Черкащини

В рамках взаємодії Головне управління ДПС у Черкаській області з територіальними громадами 11.02.2021 прийняли участь в ZOOM конференції для територіальних громад на тему: "Заробітна плата, охорона праці та співпраця з Державною податковою службою для територіальних громад". Даний вебінар відбувся за підтримки територіального відділення Всеукраїнсткої громадської організації "Асоціація платників податків України" в Черкаській області, ТОВ "Академія Консалтингу та Аудиту" та Головного управління ДПС в Черкаській області.

Доповідачами були висвітлені найбільш актуальні питання для представників територіальних громад області та України в цілому. Зокрема, доповідачами від Головного управління ДПС у Черкаській області заступником начальника Юрієм Кучеренко і начальником управління податкового адміністрування фізичних осіб Володимиром Жаврідом були озвучені основні напрямки співпраці Головного управління ДПС у Черкаській області з територіальними громадами та подальші перспективи ефективної взаємодії.

Даний вебінар відвідали понад 50 представників з 5 областей України.