В обласній лікарні показали “шлях вакцинованого”

Дата: 25.02.2021 18:01

На Черкащині стартувала вакцинація проти коронавірусної інфекції. Першими щеплять медиків. Як організований процес розповіла заступниця директора з медсестринства Черкаської обласної лікарні Лариса Хрєнова.

Черкащина отримала 16 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca. Вона розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Її схвалено ВООЗ. Вакцина використовується у Великій Британії, Європейському Союзі та Індії.

Загалом препарат схвалений у 50 країнах. Перед вакцинацією кожен має можливість ознайомитися із сертифікацією та інструкцією до застосування. Лікар Євген Горенко став першим українцем, який щепився проти коронавірусу.

Відзначимо, розпочали вакцинацію разом з Черкаською областю ще Вінничина, Житомирщина, Кіровоградщина, Чернігівщина, Київщина та столиця.