Проведено семінар для клубних працівників громади

Дата: 01.03.2021 08:33

26 лютого 2021 року сектором культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради проведено семінар для клубних працівників громади.

Семінар розпочався із заходу, присвяченому 150-річчю з Дня народження Лесі Українки, за участю творчих колективів центру культури і дозвілля.

Після заходу Олена Нестеренко, завідувач сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради, виступила перед присутніми щодо введення нових форм та методів роботи у клубних закладах. Головний бухгалтер сектору культури, молоді та спорту Світлана Ващенко проінформувала щодо фінансового стану клубних установ громади. Аналіз ведення клубної документації провела виконуюча обов’язки директора Центру культури і дозвілля Галина Яценко. Були розглянуті також питання, що стосуються підготовки творчих колективів до участі у фестивалі-конкурсі «Таланти рідної землі» та участі творчих колективів у районних, обласних, Всеукраїнських, міжнародних заходах.