Проведено семінар для клубних працівників громади

26 лютого 2021 року сектором культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради проведено семінар для клубних працівників громади.

Фото без описуСемінар розпочався із заходу, присвяченому 150-річчю з Дня народження Лесі Українки, за участю творчих колективів центру культури і дозвілля.

Після заходу Олена Нестеренко, завідувач сектору культури, молоді та спорту Драбівської селищної ради, виступила перед присутніми щодо введення нових форм та методів роботи у клубних закладах. Головний бухгалтер сектору культури, молоді та спорту Світлана Ващенко проінформувала щодо фінансового стану клубних установ громади. Аналіз ведення клубної документації провела виконуюча обов’язки директора Центру культури і дозвілля Галина Яценко. Були розглянуті також питання, що стосуються підготовки творчих колективів до участі у фестивалі-конкурсі «Таланти рідної землі» та участі творчих колективів у районних, обласних, Всеукраїнських, міжнародних заходах.