ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ХІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 10.03.2021 16:16

Тарас Шевченко став одним із творців української нації. Для багатьох поколінь українців поет був і залишається справжнім національним пророком, символом високих духовних можливостей української людини. Його спадщина – це «велика книга мудрості, книга любові до України». Слово Шевченка  невмируще й потужне, зрозуміле багатьом народам, а сила заповітів – живильна й невичерпна.

6 березня 2021 року  на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у фінальному конкурсі взяли й учні Драбівського НВК Симоненко Дар’я та Перепелиця Поліна, які посіли почесне І місце в обласному етапі. Вітаємо фіналісток та бажаємо наступної перемоги!