Фестиваль педагогічної творчості, присвячений 30-ій річниці незалежності України

Дата: 11.03.2021 17:11

11 березня 2021 року на базі Центру розвитку дитини «Сонечко» смт. Драбів відбувся творчий звіт педагогів закладів дошкільної освіти. Вони представили матеріали з досвіду роботи, які цього року були присвячені 30-ій річниці незалежності України.

Вихователь – методист ЦРД «Сонечко» смт. Драбів Михлик О.А. презентувала досвід центру по впровадженню інноваційних педагогічних технологій для набуття різних видів компетенцій дитиною дошкільного віку. Творча лабораторія закладу розробила універсальні дидактичні посібники для забезпечення реалізації Базового компонента дошкільної освіти. Вся система методичної роботи центру спонукає педагогів до активного пошуку, виробляє у них здатність творчо мислити, використовуючи здобуту інформацію, розробляючи власні інноваційні технології навчання та виховання дітей. Свої творчі здобутки презентували  вихователі ЦРД «Сонечко» смт. Драбів Ничипоренко Т.В. («Український фольклор як засіб розвитку мовлення дітей дошкільного віку»), Бука Т.В. («Валеологічне виховання дітей дошкільного віку як фактор формування здорового способу життя»), Ленда Л.В. («Розвиток логіко – математичних  здібностей за методикою   Д. Кюїзенера»), Івченко–Куряча Анастасія Олександрівна («Роль рухливих ігор для розвитку дитини»).

Значення музично – педагогічної концепції К. Орфа для розвитку творчих здібностей дитини презентував музичний керівник ЦРД «Сонечко» смт. Драбів Жарков О.О.

Своїми творчими здобутками поділилися Некоз А. О., директор  закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка», садка Софії Русової с. Драбове – Барятинське та вихователька цього ж закладу Моцна Людмила Володимирівна, Головань Ніна Віталіївна, директор закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко    с. Михайлівка, Сіпко Алла Михайлівна, директор, закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленка» с. Бойківщина та вихователька Семененко Ірина Олександрівна.

Присутні відзначили цікаві та творчі надбання педагогів по використанню   інноваційних педагогічних технологій для набуття різних видів компетенцій дитиною дошкільного віку, переглянули виставкові матеріали, спрямовані на донесення інформації про багатовікову історію, важливі події українського державотворення та державні символи України.