Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від державної підсумкової атестації

Дата: 18.03.2021 15:47

Учнів, які цього року завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020-2021 навчальному році через пандемію коронавірусу.

Відповідний наказ Міністерства освіти і науки  від 03.03.2021 року № 273 зареєстровано в Міністерстві  юстиції України  16.03.2021 за № 338/35960.

Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації.

У документах про освіту учнів, звільнених від державної підсумкової атестації, буде зроблено запис «звільнений(а)».

Міністерство освіти і науки повідомляє, що рішення про звільнення учнів від ДПА сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19.