Проведено семінари для клубних та бібліотечних працівників

Дата: 26.03.2021 13:59

26 березня 2021 року Центром культури і дозвілля та публічною бібліотекою проведені  семінари з клубними та бібліотечними працівними.

В ході семінарів обговорені актуальні питання, а саме: щодо кадрової організації роботи у закладах; інветарезації та  списання застарілої літератури; проведено аналіз ведення документації; санітарного стану та благоустрою території біля закладів. Головними питанями стали участь у Всеукраїнському конкурсі "Молоді авіатори України", організація та проведення фестивалю-конкурсу «Таланти рідної землі» (дистанційно) та підготовка до обласного фольклорного свята «Великодні передзвони» в рамках мандрівного фольклорного фестивалю «УЗВАР-фест» (дистанційно), яких проводиться Драбівською громадою.

У обговоренні взяла участь завідувач сектору  культури молоді та спорту Драбівської селищної ради Олена Нестеренко та головний спеціаліст сектору Вікторія Погоріла.