Чергові перемоги вихованців Драбівської дитячої школи мистецтв

Дата: 09.04.2021 08:45

В м. Мелітополь проходив Міжнародний дистанційний багатожанровий фестиваль-конкурс юних талантів "Водограй ".

Юні піаністи Драбівської дитячої школи мистецтв (кл.викл. Видовської Юлія Іванівна) взяли активну участь і отримали високу оцінку від журі конкурсу.

Дипломами лауреата І ступеня нагороджені Власенко Діана та Йоненко Дарія. Дипломи ІІ ступеня отримали Шараха Юлія, Медведєв Артем, Петренко Анастасія та Бровко Альона.

За підтримки Міністерства культури України проходив INTERNATIONAL FESTIVAL SHOW MUST GO ON.

В номінації струнні інструменти, отримала Диплом Лауреата ІІ премії Коврига Богдана, учениця по класу гітари (викладач Матієнко Наталія Василівна).

Також відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв SOLOVIOV ART. В номінації народні інструменти Диплом Лауреата ІІ премії отримав      Вакуленко Артем, учень по класу гітари.

Вітаємо переможців! Бажаємо їм нових успіхів!