Національна паралімпійська збірна команда України, до складу якої входить наш земляк Максим Жук виборола бронзову медаль у європейській регаті

Дата: 12.04.2021 14:33

Національна паралімпійська збірна команда України яскраво завершила європейську регату з веслування академічного, яка з 5 по 11 квітня 2021 року тривала в італійському місті Варезе.

Четвірка з рульовим (клас човнів PR3 Mix4+) у складі Олександри Полянської, Котик Дарії, Самолюка Станіслава, Жука Максима та стернової Маласай Юлії виборола бронзову медаль, випередивши на фініші екіпаж з Італії (якому поступились у попередньому заїзді за розподіл стартових доріжок два дні тому).

Вітаємо Максима з черговою перемогою!