Найкращі читачі бібліотеки за 2020 рік

Дата: 14.04.2021 15:21

Книга завжди була і залишається вірним і надійним другом людини. Навіть в наш час, коли є така чудова річ як Інтернет, де можна знайти відповіді на будь-які запитання.

Молодь і книга – поняття нероздільні. Особливо актуальна ця тема в час розбудови нашої української держави. І тому головне, до чого прагне сьогодні наша бібліотека – це збільшення кількості молодих користувачів, які відчувають жагу до читання, книжковий голод.

З цією метою вже стало доброю традицією відзначати та нагороджувати найактивніших і найкращих читачів бібліотеки. За минулий 2020 рік ними стали: Саєнко Владислав, Корнієнко Анастасія, Єсик Юлія, Осадча Юлія.

Зичимо вам, дорогі наші переможці, успіхів у навчанні і подальших зустрічей із книгою!