Вихованці дитячої школи мистецтв здобули перемоги у Всеукраїнському конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Дата: 15.04.2021 11:49

Херсонським державним будинком художньої творчості та Координаційною Радою Федерації дитячих громадських організацій Херсонської області «Веселкова країна дитинства» упродовж березня 2021 року проведено Всеукраїнський конкурс-виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Пригоди веселого кота».

У конкурсі-виставці взяли участь 1683 здобувачів освіти із закладів освіти 18 областей України. Кращими визначені роботи, які вирізняються високим рівнем володіння певною технікою, оригінальністю задуму, грамотністю та гармонійність побудови композиції.

Учні Драбівської ДШМ (викл. Перехрест З.А.) також стали переможцями, кожен в своїй віковій категорії та номінації:

ІІІ місце - Моісєєва Єва

ІІ місце - Криворот Артем

ІІ місце - Радченко Руслан

ІІ місце - Богдан Анастасія

І місце - Стадник Вікторія

І місце - Вакуленко Дар`я

І місце - Магдич Дарина

І місце - Арсененко Софія

Вітаємо юних художників з перемогою!