Книжкова виставка «Літературні меридіани Європи»

Дата: 14.05.2021 09:43

У третю суботу травня кожного року в Україні відзначають День Європи. Це прекрасна можливість дізнатися найцікавіше про Європейський Союз та його відносини з Україною, познайомитися з культурою європейських країн.

Відзначення Дня Європи в нашій державі - це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід'ємною частиною європейської цивілізації.

У дитячій бібліотеці також долучилися до святкування Дня Європи та підготували книжкову виставку художньої літератури «Літературні меридіани Європи» італійських, німецьких, польських, англійських авторів.