Книжкова виставка-портрет «Співець української землі»

Дата: 14.05.2021 14:10

«Василь Стефаник був плоть від плоті, кість від кості трудового народу. Він горів його болем,

страждав його стражданням.

Ми шануємо пам’ять Василя Стефаника, як прекрасного письменника і громадянина,           кришталево чесну людину»

(Максим Рильський»)

14 травня  виповнюється 150 років з дня народження Василя Стефаника – видатного українського письменника, громадського та політичного діяча, однієї з важливих постатей культурного та соціально-політичного життя України.

Імя Василя Стефаника вимовляється з особливою любовю. Він увійшов в історію світової новелістики як автор правдивих соціально-психологічних новел з життя галицького селянства. Пройняті трагізмом і глибиною душевних переживань, його твори стали яскравим свідченням засвоєння письменником найвищих досягнень європейських літератур. Твори Василя Стефаника, написані кров’ю серця й великим талантом, стали окрасою  літератури. Письменник хотів бачити свій край вільним, щасливим, і своєю творчістю наближав цей час.

До 150-річчя від дня народження В. С. Стефаника  в дитячій бібліотеці оформлено  виставку-портрет «Співець української землі». Виставка вміщує літературу, що висвітлює життєвий і творчий шлях письменника, його  твори.