Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2021 10:09

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Міжнародний день музеїв з’явився у календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums – Міжнародна рада музеїв) було прийняте рішення про встановлення цього свята.  І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах світу.

Музеї - це духовні храми історії та культури, правдивий портрет вікової мудрості. Завдяки музейним колекціям сучасники мають унікальну можливість почути величну мову різних епох, любов до рідної землі і до прекрасного.

До Міжнародного дня музеїв в дитячій бібліотеці підготовлено книжкову виставку – екскурсію «Шедеври світового мистецтва». Запропонована виставка дає змогу всім зацікавленим познайомитись з музеями світу і України, які експонують і зберігають пам'ятки, реліквії і шедеври вітчизняного та зарубіжного мистецтва.