Визначено результати І (обласного) етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії“

Дата: 19.05.2021 14:43

Протягом лютого-березня 2021 року проводився І (обласний) етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії“. Метою конкурсу були:
- розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків;

- формування стійкого інтересу дітей до творчої пошукової діяльності в питаннях дослідження Космосу;

- вдосконалення знань учнівської молоді в галузях природничих, технічних та гуманітарних наук;

-  відтворення уявлення про Космос засобами мистецтва;

- формування зацікавленості у дітей та підлітків історією розвитку людини, дослідженнями про Всесвіт;

-   підтримка та розвиток образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.

В даному конкурсі брала участь лише учнівська молодь закладів позашкільної освіти відповідно до двох вікових категорій:

-   молодша від 6 до 12 років;

-   старша від 13 до 18 років.

Від Центру дитячої та юнацької творчості Драбівської селищної ради Черкаської області було представлено 8 робів вихованців.
В І (обласному) етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» у розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво» ІІ місце отримала Шерстюк Людмила (керівник: Засенко Н.А.), у розділі «Література» ІІІ місце Солодка Дарина (керівник: Масюк О.Ю.).