Дата: 19.05.2021 16:15

Виставка-панорама «На вічнім шляху до Шевченка» до 160-річчя перепоховання праху Т.Г. Шевченка оформлена у Драбівській публічній бібліотеці.

Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, відданістю правді і свободі.

Український народ впізнає себе в творчості й долі Шевченка, свою історію, долю, славу й покликання і цим національно самостверджується, духовно очищується, морально змінюється.

Шевченко виступає сьогодні духовим будівничим нашої держави. Він росте й розвивається в часі, історії, і нам ще йти і йти до його осягнення.

Ми на вічному шляху до Шевченка…..