Питання виділення коштів на добудову спортивної та актової зали Драбівського НВК вирішено

  • 781

Фото без опису

У рамках реалізації проекту «Школа смт. Драбів-будівництво» за адресою: вул. Центральна, 27 в смт. Драбів Черкаської області у 2010 році здійснено будівництво навчального приміщення на 810 місць, яке введене в експлуатацію в 2010 році, де функціонують 33 навчальні кабінети, приймальня, методичний кабінет, медичний кабінет, ресурсна кімната, радіорубка, бібліотека з читальним залом, кабінет логопеда, учительська, 2 спальні кімнати, 2 лабораторії (фізики і хімії), ігрові куточки в початкових класах, 3 спортивні майданчики (один для міні-футболу з штучним покриттям), 2 майстерні для обслуговуючої та технічної праці, шкільна їдальня на 240 посадкових місць.

Станом на 01.04.2021у закладі освіти навчається 614 здобувачів освіти.

Для повної реалізації проекту нагальною потребою є добудови у Драбівському навчально-виховному комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради Черкаської області спортивної та актової зали.

З цією метою вирішено впровадити проект «Школа смт. Драбів – будівництво (ІІ пусковий комплекс)» за адресою: вул. Центральна, 27 в смт. Драбів Черкаської області, який передбачає:

добудову до наявної будівлі школи спортивного та актового залу;

обладнання спортивного та актового залу відповідним інвентарем;

проведення робіт із благоустрою території з встановленням спортивного інвентарю на літніх спортивних майданчиках.

У лютому 2021 року Драбівська селищна рада взяла участь у конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку.

У результаті конкурсного відбору Кабінет Міністрів України розпорядженням від 12 квітня 2021 року № 297-р затвердив «Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку». Відповідно до затвердженого Переліку із Державного бюджету України на будівництво другого пускового комплексу Драбівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім.С.В.Васильченка-гімназія» виділено - 11 666 544 грн.

Залишкова вартість цього проекту становить 22 778, 550 тис. грн., в тому числі ДФРР - 11666,554 тис. грн., місцевий бюджет – 2312,000 тис. грн., субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 8 800,006 тис. грн.

Проект «Школа смт. Драбів – будівництво (ІІ пусковий комплекс)» за адресою: вул. Центральна, 27 в смт. Драбів Черкаської області матиме позитивний результат для фізичного та емоційного розвитку дітей громади.