Погашення податкового боргу

Дата: 27.05.2021 08:36

Протягом 4 місяців 2021 року по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету скоротився на 130,8 млн  грн, або на 9,5 відсотків  (з 1383,5 тис  грн до 1252,7 тис гривень).

У загальній сумі податкового боргу 729,6 млн грн, або 58,2 відсотків, – податковий борг підприємств, що перебувають у процедурах банкрутства та борг, стягнення якого призупинено рішеннями судових органів.

За рахунок вжитих органами Головного управління ДПС у Черкаській області заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 95,4 млн грн, що на 25,7 відсотків більше, ніж за відповідний період 2020 року,  так  до державного бюджету  надійшло  89,3 млн грн, до місцевого – 6,1 млн гривень.

Надходження забезпечені за рахунок направлення податкових вимог та опису майна в податкову заставу – 32,9 млн грн, стягнення з банківських рахунків боржників – 2,3 млн грн,  надходжень від реалізації заставного    майна – 0,4 млн грн, стягнення через органи державної виконавчої служби – 0,4 млн грн, стягнення за рахунок вилучення  готівки – 0,2 млн гривень. Грошовими коштами від підприємств-банкрутів за січень - квітень 2021 року до бюджету надійшло 59,2 млн гривень.