Платниками податків Черкащини за січень - квітень 2021 року сплачено 42,1 млн гривень рентної плати

  • 100

 

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Черкаській області Антон Царюк, платниками податків Черкащини протягом січня-квітня 2021 року до бюджетів всіх рівнів Черкаської області сплачено  42,1 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами.

Зокрема, до державного бюджету за січень - квітень поточного року сплачено 16,3 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання води – 6,1 млн гривень (37,4 відсотка).

Також, до державного бюджету сплачено 5,3 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 4,6 млн грн рентної плати за користування надрами та 0,3 тис грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

В свою чергу, до місцевих бюджетів за 4 місяці 2021 року сплачено 25,7 млн грн рентної плати, у тому числі: 17,6 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 6,1 млн грн рентної плати за спеціальне використання води; 2,0 млн грн рентної плати за користування надрами.