Танцювальний марафон довжиною в 45-ть

Дата: 31.05.2021 11:01

Таку назву мав Ювілейний концерт присвячений 45-річчю «Ансамблю танцю «ДРУЖБА», який відбувся 29 травня 2021 року в м. Черкаси.

Яскравою і довгоочікуваною подією запам'ятається цей захід гостям концерту.

Вечір подарував заряд чудових емоцій і яскравих вражень. На сцені виступали учні ансамблю, різної вікової категорії, та гості, які вражали своєю майстерністю, красою та чарівністю.

Концерт відвідали і вихованці зразкового ансамблю танцю «Дивоцвіт» Драбівської дитячої школи мистецтв. А все завдяки ініціативі та фінансовій підтримці депутата Черкаської обласної ради Плічка Григорія Івановича, який виявив бажання та неймовірне стремління подарувати дітям, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, справжнє свято.

Шановний Григорію Івановичу!

Батьки та вихованці ансамблю висловлюють щиру подяку за вашу підтримку і допомогу та подаровані емоції. Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння.