Краєзнавче досьє «Герой бою під Крутами – наш земляк»

Дата: 31.05.2021 12:32

До 125-річчя з народження від дня народження учасника бою під Крутами, драбів’янина О.М.Поповича працівники Драбівської публічної бібліотеки підготували краєзнавче досьє «Герой бою під Крутами - наш земляк».

Ведучі заходу розповіли про життя і громадську діяльність юного героя, що загинув у нерівному бою з більшовицькими військами. Багато невідомих фактів про діяльність Олександра Поповича було встановлено завдяки дослідженням краєзнавця і журналіста В. Козоріза.

Цікаво пройшов і огляд літератури, що достовірно відтворює атмосферу того часу, розгортає перед читачами широке тло подій трагічного 1918 року. Подвиг О. Поповича та його товаришів - це приклад патріотизму і самопожертви в ім’я Вітчизни, і наш обов’язок пам’ятати про героїв що віддали життя за волю України.