"Країна дитячих мрій"

Дата: 01.06.2021 16:56

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - барвисте, веселкове свято радості та надії.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

З посмішками та веселим настроєм завітали до дитячої бібліотеки учні 4-В класу на розважальне свято "Країна дитячих мрій" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Бібліотекарі підготували для них цікаву конкурсну програму, в якій діти мали змогу перевірити свої знання і ерудицію.

Та яке ж свято без рухливих ігор і розваг?  Під веселу музику всі учасники свята перевіряли свою спритність у естафетах з кульками. За допомогою міміки, жестів, ходи та голосу зображали різних тварин, замотували один-одного папером і перетворювалися на мумій.

Приємно, що ми змогли створити атмосферу гарного настрою і діти отримали заряд бадьорості, море задоволення та смачні цукерочки.