"Незламний кирило - мефодієвець"

Дата: 03.06.2021 09:44

6 червня минає 200 років від дня народження енциклопедиста, математика, історика, філософа, літературознавця, перекладача із 20 мов, одного з очільників Кирило - Мефодієвського товариства Миколи Івановича Гулака, дитячі роки якого пройшли на хуторі Гулаківка, поблизу Драбова.

До ювілею славного земляка працівники Драбівської публічної бібліотеки підготували краєзнавчий лекторій "Незламний  кирило - мефодієвець", що дає змогу по новому поглянути на це унікальну особистість, дає цікаву інформацію про його світогляд .

І хоч помер Микола Гулака на чужині, але назавжди залишився Українцем, здобувши шану і любов вдячних нащадків.