Екскурсія до дитячої бібліотеки «Чарівне царство книг»

Дата: 03.06.2021 15:17

Безмежна сила книги… Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

І хоча сучасних дітей все більше захоплює Інтернет та гаджети, ми повинні ще з дитинства  виховувати у дітей любов до книги, бережне до неї ставлення, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок.

3 червня до дитячої бібліотеки завітали учні 1-А класу Драбівського НВК. Перше знайомство з бібліотекою перетворилось на справжнє свято. Маленькі відвідувачі слухали розповідь бібліотекаря про книги та правила користування  бібліотекою. Особливе захоплення  викликали книги про морських жителів, світ динозаврів та дитячі яскраві журнали.  Діти активно приймали участь у вікторинах, іграх, поринули в чудовий казковий світ.

Всім діткам сподобалась екскурсія про, що свідчили їх посмішки та радісні оченята.