Щодо виявлення та припинення нелегальної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Черкаській області спільно з працівниками Головного управління ДФС у Черкаській області  в результаті проведених заходів щодо виявлення та усунення порушень у сфері  незаконної інтернет торгівлі підакцизними товарами, встановлено, що  одним із фізичних осіб – підприємців міста здійснювалась торгівля підакцизною групою товарів, тютюновими виробами без відповідної дозвільної ліцензії через мережу інтернет та безпосередньо в приміщенні кальян-бару.

За результатами вжитих заходів працівниками Головного управління ДФС у Черкаській області вилучено товари підакцизної групи.

За порушення вимог чинного законодавства субєкту господарювання передбачена штрафна санкція у розмірі 34 тис. гривень.